ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز ۹۶ – ۹۷

دسته: مدرسه , معرفی مدارس
بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: سه شنبه - ۳۰ خرداد ۱۳۹۶
تاریخ بروزرسانی: ۳۰ خرداد ۱۳۹۶

دبیرستان ماندگار البرز یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین مراکز آموزشی تهران و ایران است. این دبیرستان که در نزدیکی چهار راه ولیعصر در کوچه ی سعید قرار دارد. از سال ۱۳۰۱ و با نام کالج آمریکایی تاسیس شد و در از سال ۱۳۱۹ نام آن به دبیرستان البرز تغییر کرد.مدرسه البرز از نظر امکانات رفاهی و آموزشی بسیار سطح بالایی دارد و به همین دلیل از سال ۱۳۸۶ به بعد ورود به این مدرسه تنها با آزمون ورودی انجام می شود . در این مقاله می خواهیم درباره ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز ۹۶ – ۹۷ ، زمان و شرایط ثبت نام در دو پایه هفتم و دهم و زمان برگزاری آزمون توضیحات کافی ارائه دهیم.

زمان، نحوه و مهلت ثبت نام آزمون ورودی ثبت نام دبیرستان البرز ۹۶ – ۹۷

طبق اطلاعیه آموزش پرورش استان تهران ، ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز از ۹۵/۱۱/۲۰ شروع شده و تا تاریخ ۹۶/۱/۲۴ ادامه خواهد داشت.ثبت نام از طریق درگاه آموزش پرورش استان تهران به آدرس tehranedu.ir است و تمام مراحل ثبت نام بصورت اینترنتی انجام باید گردد. هزینه ثبت نام برای داوطلبان گرامی هم برای آزمون ششم به هفتم و هم آزمون نهم به دهم مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان است که حتما باید بصورت اینترنتی و در زمان ثبت نام پرداخت شود. پس از پرداخت وجه ثبت نام ، رمز ورود به سامانه اینترنتی به شما داده می شود و در مراحل بعد باید اطلاعات فردی و عکس داوطلب (با فرمت ذکر شده در سایت)در فرم ثبت نام بارگزاری شود. طبق اطلاعیه مهلت ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز ۹۶ – ۹۷ به هیچ عنوان تمدید نمی شود.

شرایط ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز ۹۶ – ۹۷

شرایط ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز ۹۶ – ۹۷ را باید برای ثبت نام آزمون ششم به هفتم و نهم به دهم جداگانه بیان کنیم.

شرایط ثبت نام آزمون ششم به هفتم دبیرستان البرز ۹۶ -۹۷

۱- تابعیت ایرانی
۲- اشتغال به تحصیل در پایه ششم دبستان در سال تحصیلی ۹۵ – ۹۶ و همچنین کسب نمره خیلی خوب در تمامی دروس و  یا کسب نمره خوب در حداکثر یک درس و کسب نمره خیلی خوب در سایر دروس نیمسال دوم پایه پنجم است.

شرایط ثبت نام آزمون نهم به دهم دبیرستان البرز ۹۶ – ۹۷

۱-تابعیت ایرانی
۲- اشتغال به تحصیل در پایه نهم دبیرستان در سال تحصیلی ۹۵ – ۹۶ و همچنین کسب معدل کل حداقل ۱۸ در امتحانات نیمسال اول پایه نهم می باشد.

زمان برگزاری و اعلام نتایج ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز ۹۶ – ۹۷

طبق اطلاعیه ، آزمون ورودی ثبت نام دبیرستان البرز ۹۶ – ۹۷ برای پایه نهم به دهم ،ساعت ۹ صبح روز پنج شنبه ۹۶/۲/۱۴ و آزمون ورودی پایه ششم به هفتم ساعت ۹ صبح جمعه ۹۶/۲/۱۵ برگزار شده . نتایج بین تقریبا یک ماه بعد از برگزاری آزمون و بصورت اینترنتی اعلام می شود. سایت اعلام نتایج آزمون به احتمال زیاد Azmoon.tehranedu.ir می باشد .

لینک های مفید

ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم
ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم
ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم

 

 

کانال تلگرام حامی

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۹۹
برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می‌گذارد

نحوه اطلاع رسانی
avatar
wpDiscuz