تراز قبولی تکمیل ظرفیت هوشبری با سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد ۹۶

دسته: دانشگاه آزاد , ضوابط انتخاب رشته دانشگاه آزاد , ضوابط ثبت نام در دوره ها , مشاوره انتخاب رشته , مشاوره دانشگاه آزاد , مشاوره و برنامه مطالعاتی , معرفی دانشگاه ها (دانشگاه آزاد) , معرفی رشته ها (دانشگاه آزاد) , مهم ترین ها
۴ دیدگاه
تاریخ انتشار: چهارشنبه - ۱۹ مهر ۱۳۹۶
تاریخ بروزرسانی: ۱۹ مهر ۱۳۹۶

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد همواره به عنوان شانس آخر برای ورود به دانشگاه برای داوطلبان مطرح بوده است و از این حیث اهمیت بسیار بالایی دارد ، در این میان برای رشته های پرطرفدار این فرآیند بسیار حساس تر بوده و دارای نکات مهمی جهت انتخاب رشته است تراز قبولی تکمیل ظرفیت هوشبری با سهمیه بسیج فعال در سال های مختلف دارای نوسانات زیادی بوده به همین دلیل اعلام یک عدد به عنوان تراز قبولی تکمیل ظرفیت هوشبری با سهمیه بسیج فعال چندان منطقی نبوده و به طور قطع به یقین دارای خطای بسیاری خواهد بود.

به همین دلیل مشاوران حامی به روال سال گذشته بازه ای از تراز ها را به عنوان سه مقدار خوش بینانه ، منطقی و بدبینانه برای داوطلبان مشخص می کنند که می تواند راهنمای مناسبی برای پرکردن انتخاب های بیست گانه دانشگاه آزاد باشد. در ابتدا وقبل از اعلام هرگونه تراز توسط گروه آموزشی حامی بایستی اعلام داریم که تراز قبولی تکمیل ظرفیت هوشبری با سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد ۹۶ دستخوش تغییراتی نسبت به سال قبل و مرحله انتخاب رشته اصلی دانشگاه آزاد خواهد بود بنابراین هیچ یک از تراز ها قطعی نبوده و تنها به مثابه یک پیش بینی به حساب می آیند.

شرایط تکمیل ظرفیت هوشبری با سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد ۹۶

رشته هوشبری همواره به عنوان یکی از رشته های فعال در تمامی مراحل تکمیل ظرفیت محسوب می شود و از دست رشته هایی است که همه ساله دانشگاه های آزاد کشور در مرحله تکمیل ظرفیت نسبت به پذیرش دانشجو در آن  اعلام نیاز می کنند در سال گذشته برخی از کد رشته هایی که در مرحله انتخاب رشته دانشگاه آزاد  فعال نبودند در مرحله تکمیل ظرفیت اقدام به پذیرش دانشجو نمودند که این خبر برای داوطلبان سال ۹۵ بسیار مسرت بخش بود و نوید آن را می دهدکه برای سال ۹۶ نیز شرایط به همین منوال باشد.

تراز قبولی تکمیل ظرفیت هوشبری با سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد ۹۶

جدول ذیل  پیش بینی تراز قبولی تکمیل ظرفیت هوشبری با سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد ۹۶ را در سه طیف خوش بینانه ، منطقی و بدبینانه نشان می دهد.

قبل از مشاهده تراز ها لازم به ذکر است که برای اطلاع از تاثیر سهمیه بسیج فعال در کنکور میتوانید به این مقاله مراجعه فرمایید.

هوشبری

واحد مشهد
تراز قبولی بدبینانه ۷۲۷۲ تا ۷۳۴۳
تراز قبولی منطقی ۷۲۱۹ تا ۷۲۷۱
تراز قبولی خوشبینانه ۷۱۴۸ تا ۷۲۱۸
واحد پزشکی تهران 
تراز قبولی بدبینانه ۸۰۴۴ تا ۸۱۲۱
تراز قبولی منطقی ۷۹۹۶ تا ۸۰۴۳
تراز قبولی خوشبینانه ۷۹۲۱ تا ۷۹۹۵
واحد سرآب
تراز قبولی بدبینانه ۷۰۷۰ تا ۷۱۴۵
تراز قبولی منطقی ۷۰۱۷ تا ۷۰۶۹
تراز قبولی خوشبینانه ۶۹۴۷ تا ۷۰۱۶
واحد علی آباد کتول
تراز قبولی بدبینانه ۶۹۹۴ تا ۷۰۷۱
تراز قبولی منطقی ۶۹۴۵ تا ۶۹۹۳
تراز قبولی خوشبینانه ۶۸۶۸ تا ۶۹۴۴

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۴۰۰
برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

4 دیدگاه ثبت شده در "تراز قبولی تکمیل ظرفیت هوشبری با سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد ۹۶"

نحوه اطلاع رسانی
avatar
مرتب کردن بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین رأی
رضا نظری
کاربر مهمان
رضا نظری

سلا.به نظرتون با تراز ۶۸۳۰و سهمیه بسبج فعالی تو تکمیل ظرفیت برا پرستاری شانسی هست.تمام شهرستان ها رو زدم حتی ایرانشهر.ممنون میشم پاسخ بدید

رشته امتحانی
علوم تجربی
نمره تراز
6830
سهمیه
منطقه 3
رتبه در سهمیه
25000
رتبه کشوری
95000
زهره
کاربر مهمان
زهره

سلام با رتبه ی ۲۷۰۰۰ منطقه سه احتمال قبولی پرستاری پردیس هست؟

رشته امتحانی
علوم تجربی
سهمیه
منطقه 3
wpDiscuz