تراز قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی با سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد ۹۶

دسته: پزشکی رو قورت بده! , دانشگاه آزاد , دانشگاه های پزشکی , راه های دکتر شدن , ضوابط انتخاب رشته دانشگاه آزاد , ضوابط ثبت نام در دوره ها , مشاوره انتخاب رشته , مشاوره دانشگاه آزاد , مشاوره و برنامه مطالعاتی , معرفی دانشگاه ها (دانشگاه آزاد) , معرفی رشته ها (دانشگاه آزاد) , مهم ترین ها
۲ دیدگاه
تاریخ انتشار: چهارشنبه - ۱۹ مهر ۱۳۹۶
تاریخ بروزرسانی: ۱۹ مهر ۱۳۹۶

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد همواره به عنوان شانس آخر برای ورود به دانشگاه برای داوطلبان مطرح بوده است و از این حیث اهمیت بسیار بالایی دارد ، در این میان برای رشته های پرطرفدار این فرآیند بسیار حساس تر بوده و دارای نکات مهمی جهت انتخاب رشته است تراز قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی با سهمیه بسیج فعال در سال های مختلف دارای نوسانات زیادی بوده به همین دلیل اعلام یک عدد به عنوان تراز قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی با سهمیه بسیج فعال چندان منطقی نبوده و به طور قطع به یقین دارای خطای بسیاری خواهد بود.

به همین دلیل مشاوران حامی به روال سال گذشته بازه ای از تراز ها را به عنوان سه مقدار خوش بینانه ، منطقی و بدبینانه برای داوطلبان مشخص می کنند که می تواند راهنمای مناسبی برای پرکردن انتخاب های بیست گانه دانشگاه آزاد باشد. در ابتدا وقبل از اعلام هرگونه تراز توسط گروه آموزشی حامی بایستی اعلام داریم که تراز قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی با سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد ۹۶ دستخوش تغییراتی نسبت به سال قبل و مرحله انتخاب رشته اصلی دانشگاه آزاد خواهد بود بنابراین هیچ یک از تراز ها قطعی نبوده و تنها به مثابه یک پیش بینی به حساب می آیند.

شرایط تکمیل ظرفیت دندانپزشکی با سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد ۹۶

رشته دندانپزشکی همواره به عنوان یکی از رشته های فعال در تمامی مراحل تکمیل ظرفیت محسوب می شود و از دست رشته هایی است که همه ساله دانشگاه های آزاد کشور در مرحله تکمیل ظرفیت نسبت به پذیرش دانشجو در آن  اعلام نیاز می کنند در سال گذشته برخی از کد رشته هایی که در مرحله انتخاب رشته دانشگاه آزاد  فعال نبودند در مرحله تکمیل ظرفیت اقدام به پذیرش دانشجو نمودند که این خبر برای داوطلبان سال ۹۵ بسیار مسرت بخش بود و نوید آن را می دهدکه برای سال ۹۶ نیز شرایط به همین منوال باشد، پیش بینی می شود که طبق روال سال های قبل  بیشتر کد رشته های اعلام شده در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶ مربوط به کد رشته های ظرفیت مازاد خودگردان باشند.

تراز قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی با سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد ۹۶

جدول ذیل  پیش بینی تراز قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی با سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد ۹۶ را در سه طیف خوش بینانه ، منطقی و بدبینانه نشان می دهد.

قبل از مشاهده تراز ها لازم به ذکر است که برای اطلاع از تاثیر سهمیه بسیج فعال در کنکور میتوانید به این مقاله مراجعه فرمایید.

دندان پزشکی

واحد دندانپزشکی تهران
تراز قبولی بدبینانه ۹۶۷۰ تا ۹۷۴۳
تراز قبولی منطقی ۹۶۱۹ تا ۹۶۶۹
تراز قبولی خوشبینانه ۹۵۴۵ تا ۹۶۱۸
واحد شیراز
تراز قبولی بدبینانه ۹۷۰۰ تا ۹۷۷۵
تراز قبولی منطقی ۹۶۵۰ تا ۹۶۹۹
تراز قبولی خوشبینانه ۹۵۷۱ تا ۹۶۴۹
واحد تبریز
تراز قبولی بدبینانه ۹۷۳۹ تا ۹۸۱۱
تراز قبولی منطقی ۹۶۸۹ تا ۹۷۳۸
تراز قبولی خوشبینانه ۹۶۱۶ تا ۹۶۸۸
واحد اصفهان (خوراسگان)
تراز قبولی بدبینانه ۹۵۰۰ تا ۹۵۷۵
تراز قبولی منطقی ۹۴۵۱ تا ۹۴۹۹
تراز قبولی خوشبینانه ۹۳۷۷ تا ۹۴۵۰
واحد بروجرد
تراز قبولی بدبینانه ۹۵۴۹ تا ۹۶۲۲
تراز قبولی منطقی ۹۵۰۰ تا ۹۵۴۸
تراز قبولی خوشبینانه ۹۴۲۲ تا ۹۴۹۹

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵۶۷
برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه ثبت شده در "تراز قبولی تکمیل ظرفیت دندانپزشکی با سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد ۹۶"

نحوه اطلاع رسانی
avatar
مرتب کردن بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین رأی
علیرضا
کاربر مهمان
علیرضا

میشه لطفا با سهمیه ایثارگران ۵ درصد رو بگذارید

رشته امتحانی
علوم تجربی
نمره تراز
9260
سهمیه
5 درصدی
رتبه در سهمیه
1379
رتبه کشوری
10110
wpDiscuz