تراز قبولی تکمیل ظرفیت داروسازی با سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد ۹۶

دسته: پزشکی رو قورت بده! , دانشگاه آزاد , دانشگاه های پزشکی , راه های دکتر شدن , ضوابط انتخاب رشته دانشگاه آزاد , ضوابط ثبت نام در دوره ها , مشاوره انتخاب رشته , مشاوره دانشگاه آزاد , مشاوره و برنامه مطالعاتی , معرفی دانشگاه ها (دانشگاه آزاد) , معرفی رشته ها (دانشگاه آزاد) , مهم ترین ها
۲ دیدگاه
تاریخ انتشار: چهارشنبه - ۱۹ مهر ۱۳۹۶
تاریخ بروزرسانی: ۱۹ مهر ۱۳۹۶

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد همواره به عنوان شانس آخر برای ورود به دانشگاه برای داوطلبان مطرح بوده است و از این حیث اهمیت بسیار بالایی دارد ، در این میان برای رشته های پرطرفدار این فرآیند بسیار حساس تر بوده و دارای نکات مهمی جهت انتخاب رشته است تراز قبولی تکمیل ظرفیت داروسازی با سهمیه بسیج فعال در سال های مختلف دارای نوسانات زیادی بوده به همین دلیل اعلام یک عدد به عنوان تراز قبولی تکمیل ظرفیت داروسازی با سهمیه بسیج فعال چندان منطقی نبوده و به طور قطع به یقین دارای خطای بسیاری خواهد بود.

به همین دلیل مشاوران حامی به روال سال گذشته بازه ای از تراز ها را به عنوان سه مقدار خوش بینانه ، منطقی و بدبینانه برای داوطلبان مشخص می کنند که می تواند راهنمای مناسبی برای پرکردن انتخاب های بیست گانه دانشگاه آزاد باشد. در ابتدا وقبل از اعلام هرگونه تراز توسط گروه آموزشی حامی بایستی اعلام داریم که تراز قبولی تکمیل ظرفیت داروسازی با سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد ۹۶ دستخوش تغییراتی نسبت به سال قبل و مرحله انتخاب رشته اصلی دانشگاه آزاد خواهد بود بنابراین هیچ یک از تراز ها قطعی نبوده و تنها به مثابه یک پیش بینی به حساب می آیند.

شرایط تکمیل ظرفیت داروسازی با سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد ۹۶

رشته داروسازی همواره به عنوان یکی از رشته های فعال در تمامی مراحل تکمیل ظرفیت محسوب می شود و از دست رشته هایی است که همه ساله دانشگاه های آزاد کشور در مرحله تکمیل ظرفیت نسبت به پذیرش دانشجو در آن  اعلام نیاز می کنند در سال گذشته برخی از کد رشته هایی که در مرحله انتخاب رشته دانشگاه آزاد  فعال نبودند در مرحله تکمیل ظرفیت اقدام به پذیرش دانشجو نمودند که این خبر برای داوطلبان سال ۹۵ بسیار مسرت بخش بود و نوید آن را می دهدکه برای سال ۹۶ نیز شرایط به همین منوال باشد، پیش بینی می شود که طبق روال سال های قبل  بیشتر کد رشته های اعلام شده در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۶ مربوط به کد رشته های ظرفیت مازاد خودگردان باشند.

تراز قبولی تکمیل ظرفیت داروسازی با سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد ۹۶

جدول ذیل  پیش بینی تراز قبولی تکمیل ظرفیت داروسازی با سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد ۹۶ را در سه طیف خوش بینانه ، منطقی و بدبینانه نشان می دهد.

قبل از مشاهده تراز ها لازم به ذکر است که برای اطلاع از تاثیر سهمیه بسیج فعال در کنکور میتوانید به این مقاله مراجعه فرمایید.

داروسازی 

واحد علوم دارویی
تراز قبولی بدبینانه ۹۳۰۰ تا ۹۳۷۴
تراز قبولی منطقی ۹۲۴۹ تا ۹۲۹۹
تراز قبولی خوشبینانه ۹۱۷۳ تا ۹۲۴۸
واحد دامغان
تراز قبولی بدبینانه ۹۲۵۰ تا ۹۳۲۴
تراز قبولی منطقی ۹۱۹۸ تا ۹۲۴۹
تراز قبولی خوشبینانه ۹۱۲۱ تا ۹۱۹۷
واحد آیت ا… آملی
تراز قبولی بدبینانه ۹۲۶۰ تا ۹۳۳۴
تراز قبولی منطقی ۹۲۱۰ تا ۹۲۵۹
تراز قبولی خوشبینانه ۹۱۳۵ تا ۹۲۰۹
واحد علوم دارویی / ظرفیت خودگردان
تراز قبولی بدبینانه ۹۲۱۳ تا ۹۲۹۰
تراز قبولی منطقی ۹۱۶۴ تا ۹۲۱۲
تراز قبولی خوشبینانه ۹۰۹۰ تا ۹۱۶۳
واحد دامغان / ظرفیت خودگردان
تراز قبولی بدبینانه ۹۱۹۰ تا ۹۲۶۵
تراز قبولی منطقی ۹۱۴۱ تا ۹۱۸۹
تراز قبولی خوشبینانه ۹۰۶۷ تا ۹۱۴۰
واحد آیت ا… آملی / ظرفیت خودگردان
تراز قبولی بدبینانه ۹۲۰۰ تا ۹۲۷۳
تراز قبولی منطقی ۹۱۴۹ تا ۹۱۹۹
تراز قبولی خوشبینانه ۹۰۷۳ تا ۹۱۴۸

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۲۱۱
برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

2 دیدگاه ثبت شده در "تراز قبولی تکمیل ظرفیت داروسازی با سهمیه بسیج فعال دانشگاه آزاد ۹۶"

نحوه اطلاع رسانی
avatar
مرتب کردن بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین رأی
نازنين فاطمه
کاربر مهمان
نازنين فاطمه

سلام و خسته نباشید.ببخشید با رتبه ٩٧٠٠منطقه ٣ و داشتن سهمیه ۵ درصدی میتونم به سه رشته دندان/دارو و پزشکی تو تکمیل ظرفیت پردیس امیدورا باشم؟؟.و اینکه در صورت قبول نشدن آیا امکان استفاده از این سهمیه رو سال بعدی دارم؟؟.ممنون میشم پاسخ بدین.

رشته امتحانی
علوم تجربی
نمره تراز
6900
سهمیه
5 درصدی
رتبه در سهمیه
9700
رتبه کشوری
83000
wpDiscuz